درباره فول‌تایم

با همدیگر برای آینده‌ای سالم

برند فول‌تایم، در اردیبهشت سال هزار و چهارصد و یک در گروه محصولات «تیشو» به بازار محصولات سلولزی معرفی شد. این برند یکی از برندهای شرکت زرین‌آیند است که به پشتوانه تلفیق کم نظیری از دانش فنی و بیش از دو دهه تجربه تولید محصولات سلولزی، مبنای «کیفیت مقرون به‌صرفه» را در بازار تعریف می‌کند.

فول‌تایم، با بکارگیری ماشین آلات تمام اتوماتیک و بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا، با استفاده از کاغذ تیشوی سفید تولیده شده از 100% سلولز خارجی در شرایط کاملا بهداشتی و بدون دخالت دست در کارخانه زرین آیند تولید می‌شود.

گروه محصولات فول‌تایم، مشتمل بر دستمال اقتصادی، دستمال جعبه، کاغذ توالت و حوله کاغذی است. در این گروه محصولات دستمال اقتصادی در طرح اسپرینگ، دستمال‌جعبه در کلکسیون‌ها و طرح‌های متنوع متناسب با سلایق گوناگون، همچنین حوله کاغذی و کاغذ توالت از کلکسیون سیلویا در بسته‌بندی‌های مختلف به بازار عرضه می‌شود.

ماموریت

ما باور داریم همه افراد شایسته برخورداری از بهداشت با کیفیتی بالا هستند، از این‌رو توان تولید و منابع‏ خود را در صنعت محصولات سلولزی-بهداشتی به کار بسته‌ایم تا این کیفیت را به قیمت مناسب عرضه کنیم. ما ایستاده ایم برای همراهی همه‌جانبه با مصرف کنندگان به واسطه تعهد به تولید محصولات مقرون به صرفه، کیفیت بالا و عملکرد قابل اعتماد.

چشم‌انداز

در کنار تو، برای مراقبتی همه جانبه و کیفیت بخشیدن به لحظه لحظه زندگی

برای دسترسی همگان به سطح بهینه‌ی بهداشت

اهداف فول تایم

ما خود را حامی کیفیت و قدرت خرید مصرف کننده می دانیم و همواره به حفظ تناسبی ارزشمند بین دو اصل کیفیت و قیمت پایبند خواهیم بود. ما در تلاشیم با همراهی همه جانبه خود در جریان زندگی روزمره، برای شما اعتماد و آرامش خاطر را به ارمغان آوریم.

ISO دریافت شده

محصولات عرضه‌شده برند فول‌تایم در کارخانه‌ای تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست ساخته می‌شود. علاوه‌بر این، آزمایشگاه‌های پیشرفته زرین‌آیند به‌طور مداوم به‌دنبال افزایش کیفیت خواهند بود تا رضایت مصرف‌کنندگان در همه لحظات زندگی جلب شود.

ISO 45001

ISO 9001

ISO 14001