محصولات فول تایم

فلسفه وجودی فول‌تایم، دسترسی همگان به سطح بهینه‌ی بهداشت است. از این رو، با ارائه محصولات مقرون‌به‌صرفه و در عین حال با‌کیفیت، فول‌تایم درکنار شماست تا با کاهش هزینه‌ها و حفظ کیفیت زندگی‌، علاوه‌بر ارتقای سطح بهداشت، اعتماد و آرامش خیال را به شما و خانواده‌تان هدیه کند. فول‌تایم برای همراهی همه‌جانبه در لحظه لحظه جریان زندگی، برای هر نیاز شما محصولی با ویژگی‌های متفاوت دارد. در این صفحه، با هر یک از این محصولات بیشتر آشنا شوید.

اطلاعات تکمیلی
blog image

توضیحات تکمیلی

دستمال کاغذی جعبه‌ای؛ طراحی زیبا و کاربردی

دستمال کاغذی جعبه فول‌تایم به دو صورت 100 برگ و 150 برگ، در طرح‌‌های زیبا و رنگ‌های متنوع متناسب با سلایق مختلف تولید می شود. استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه در تولید این محصولات، نرمی و لطافت هر برگ دستمال را دوچندان می‌کند و در عین حال باعث افزایش مقاومت آن می‌شود تا شما در لحظه‌ی استفاده حسی نو و خوشایند را تجربه کنید.

دستمال اقتصادی؛ رعایت بهداشت با قیمتی مقرون‌به‌صرفه

دستمال اقتصادی (سافت پک) فول تایم در سه بسته بندی تکی، 4 تایی و 8 تایی در دو رنگ تولید شده است. این محصولات 250 برگ و دولایه هستند. قیمت مقرون‌به‌صرفه در عین حفظ کیفیت، این دستمال را به بهترین انتخاب برای استفاده روزمره، تبدیل کرده است. نرمی و لطافت، بسته‌بندی رنگارنگ، زیبا و داشتن پرفراژ زیپی آسان بازشو از دیگر ویژگی‌های این گروه محصولی است که شما را مجاب خواهد کرد تا این انتخاب را تکرار کنید.

کاغذ توالت؛ تضمین کیفیت و ارتقای سطح بهداشت فردی

کاغذ توالت فول‌تایم طرح «سیلویا» 4 لایه است و در 6 بسته‌بندی با رول های 2، 4، 6، 8، 12 و 24 تایی عرضه می‌شود. از آنجایی‌که کیفیت دستمال‌ توالت در حفظ بهداشت فردی و جلوگیری از بروز حساسیت‌های مختلف نقش بسزایی دارد، در تولید این محصولات از مرغوب ترین تیشو با بالاترین کیفیت استفاده شده است. همچنین به‌کارگیری تکنولوژی میکروامباس و ترکیب متفاوت الیاف در تولید این محصول، نرمی آن را تا دو برابر افزایش داده و این در حالی‌ست که دستمال در حالت خیس از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. قدرت جذب آب بالای کاغذ توالت فول تایم، شما را از مصرف تعداد بیشتر برگ های دستمال بی نیاز می‌کند و سطح بهداشت را بالا می‌برد.

حوله کاغذی؛ نهایت بهداشت در آشپزخانه

حوله کاغذی فول‌تایم طرح «سیلویا» 3 لایه است و در 3 بسته‌بندی با رول‌های 2، 4 و 6 تایی عرضه می‌شود. به‌دلیل بهداشتی بودن این دستمال‌ها، جایگزین بسیار مناسبی برای دستمال‌های پارچه‌ای محسوب می‌شوند. ضخامت مناسب هر برگ دستمال، قدرت جذب بسیار بالا و مقاومت آن در حالت خیس، این محصول را به دستیاری فراتر از حد انتظار در آشپزخانه تبدیل می‌کند. از حوله کاغذی فول‌تایم برای خشک کردن ظروف، میوه‌ها و پاک کردن سطوح مختلف کمک بگیرید و از بهداشت و پاکیزگی در آشپرخانه خود نهایت لذت را ببرید.

فول تایم، در کنار تو؛ کیفیتی مقرون‌به‌صرفه برای همه

فلسفه وجودی فول‌تایم، دسترسی همگان به سطح بهینه‌ی بهداشت است. از این رو، با ارائه محصولات مقرون‌به‌صرفه و در عین حال با‌کیفیت، فول‌تایم درکنار شماست تا با کاهش هزینه‌ها و حفظ کیفیت زندگی‌تان، علاوه‌بر ارتقای سطح بهداشت، اعتماد و آرامش خیال را به شما و خانواده‌تان هدیه کند. فول‌تایم برای همراهی همه‌جانبه در لحظه لحظه جریان زندگی، برای هر نیاز شما محصولی با ویژگی‌های متفاوت دارد. در این صفحه، با هر یک از این محصولات بیشتر آشنا شوید.

پرسش و پاسخ

1ویژگی دستمال کاغذی اقتصادی فول تایم چیست؟

مهم ترین ویژگی دستمال اقتصادی یا سافت پک فول تایم، قیمت مقرون‌به‌صرفه در عین داشتن کیفیت بالاست که این دستمال را به بهترین انتخاب برای استفاده روزمره، تبدیل می‌کند. نرمی و لطافت، بسته‌بندی رنگارنگ و زیبا و داشتن پرفراژ زیپی آسان بازشو از دیگر ویژگی های این گروه محصولی ست که شما را مجاب خواهد کرد تا این انتخاب را تکرار کنید.

2 تعداد رول به‌کار رفته در دستمال توالت فول تایم چقدر است؟

کاغذ توالت فول‌تایم طرح «سیلویا» 4 لایه است و در 6 بسته‌بندی با رول های 2، 4، 6، 8، 12 و 24 تایی عرضه می‌شود.

3دستمال کاغذی جعبه‌ای فول تایم چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

تفاوت این محصولات در تعداد برگ و طرح ها آن است. دستمال کاغذی جعبه فول‌تایم به دو صورت 100 برگ و 150 برگ، در طرح‌‌های زیبا و رنگ‌های متنوع متناسب با سلایق مختلف تولید و عرضه شده است.

4کاربرد دستمال حوله ای فول تایم چیست؟

حوله کاغذی فول تایم به دلیل بهداشتی بودن جایگزین مناسبی برای دستمال‌های پارچه‌ای است. از این محصول برای خشک کردن دست‌ها، ظروف، میوه‌ها و پاک کردن سطوح مختلف با هدف افزایش بهداشت و پاکیزگی در آشپرخانه استفاده می شود.

5محصولات فول تایم را از کجا تهیه کنیم؟

محصولات فول‌تایم از دو طریق خرید حضوری و یا خرید آنلاین قابل تهیه هستند. برای خرید این محصولات به صورت حضوری به یکی از شعب فروشگاه های زنجیره‌ای «جانبو» و «V1» در سراسر کشور مراجعه نمایید و یا از هایپرمارکت ها و سوپر مارکت‌های بزرگ در سطح شهر محصولات را تهیه کنید. برای خرید آنلاین محصولات فول‌تایم می توان از طریق فروشگاه اینترنتی «دیجی کالا» اقدام کرد.

6قیمت محصولات فول‌تایم چقدر است؟

گروه محصولات فول‌تایم بالاترین کیفیت را با قیمتی مقرون به مصرفه و بسیار مناسب به مصرف کننده عرضه می‌کند. به‌طوریکه در مقایسه با سایر محصولات مشابه در بازار، دارای بیشترین کیفیت با پایین ترین قیمت است. برای مشاهده دقیق قیمت ها به فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا مراجعه نمایید.